SPA Nedir ve Ne Anlama Gelir

Masaj yapan Masöz profili

SPA Merkezlerinde Uygulanan Masaj Türleri

Dünya genelinde SPA merkezleri ile tanışmayan çok az kişi kalmıştır diye tahmin ediyorum. Hiç SPA nedir? Ne anlama gelir faydaları nelerdir? Hiç araştırdınız mı? Eğer araştırmadıysanız şimdi yazacaklarımı dikkatle okuyun.

SPA Nedir ve Ne Anlama Gelir?

SPA kelimesi aslen Latinceden gelmektedir. SPA “Sudan gelen sağlık” demektir. SPA merkez bakımlarında su ile birlikte daha birçok tanışacağınız faydalı etkenler vardır. SPA merkezlerinde bulunan şifalı su birçok hastalığı tedavi etmiştir. SPA merkezlerinde sadece su mucizesi yoktur birçok yerde çamur banyosu, buhar banyosu, profesyonel SPA masaj çeşitleri de uygulanmaktadır.

SPA Merkezine Gidersem Bana Nasıl Bir Faydası Olur?

Buna örnek vermek gerekirse: Sizi adeta yeni doğmuş bebek misali hissettirir. Cildinizi bebek gibi yapar, stresi alır, romatizmaya iyi gelir, ağrıları alır, selüloitleri yok eder SPA merkezlerine gelecek arkadaşlarıma tavsiyem her türlü hizmetten ve terapiden yararlanmasını öneriyorum. Gidip gören bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlarıma SPA masaj çeşitleri nelerdir diye sorulduğunda artık onların sağlıkları açısından eşe, dosta tavsiye edeceklerini umuyorum.
Herkese Uygun Dokunma Terapisti
SPA merkezlerinde müşterimize özel hazırlanmış salonlarımızda uzmanlarımız titizlikle hizmet vermektedir. İlk olarak uzman tarafından iyi analiz edileceksiniz, daha sonra ihtiyacınıza uygun masaj hizmetlerinden yararlanacaksınız. Masörlerimiz randevu listesine göre terapi uygulamaktadır. Peki şimdi SPA masaj çeşitleri isimleri nelerdir bir inceleyelim mi?
Hamilelere özel masaj çeşitleri
Klasik masaj
Dizaltı masajı
Thai masajı
Derin doku masajı
Refleksoloji
Aromaterapi
Spor masajı
Selülit masajı
Bölgesel masajlar
Taş masajı
Shialsu masajı
Bali masajı
Hind baş masajı

Yorum Yap