Şişli profesyonel masaj yapan masöz

Masaj yapan Masöz profili

Dünya da insanların her yaş döneminde yaptırmaktan mutlu olduğu uygulamalardan birisi masaj uygulaması olmuştur. Öyle ki daha çocuk yaşta ebeveynlerimiz ağrıyan ve kasılan bölgelerimizi ovalayarak o bölgenin rahatlatmasını sağlar. Küçük yaşta bağlandığımın bu uygulama ilerleyen yaşlarda da devam eder. Masajın yaptırılma nedenleri sağlık, rahatlama ve sportif olarak sıralanır.
Masajın insan sağlığına bilinen birçok yararı vardır. Kalp sağlığı, dolaşım sistemi ve sindirim sistemine birçok olumlu etkisi vardır. Masaj uygulamasını sıklıkla yaptırmak ciltte sıkılaşmayı sağlayarak yaşlandırmayı geciktirdiği gibi karın bölgesine yapılmasında da yağ yakımı sağlayarak kilo verme konusunda da etkin bir uygulamadır.

Sportif amaçla yapılan masaj uygulaması ise spor müsabakalarında fiziksel olarak hiçbir sorun yaşamamak amacıyla farklı yöntemlerle kas ve iskelet bölgesine yapılan masaj uygulaması olmuştur. Dünya da hemen hemen her spor kulübünde masaj konusunda hizmet veren masör ya da masöz bulunur. Masaj uygulamasının en yaygın görüldüğü alanlar ise masa salonları, spa salonları ve evde masaj yapanlar olarak sıralanır.

Her Bölgede Masaj Uygulaması

Ülkemizde masaj hizmetinin sunulduğu birçok merkez bulunur. Otellerin spa salonlarında ve muhtelif olarak evlerde de masöz ve masörler tarafından evde masaj uygulaması sunulur. Bu uygulama alanlarının en yoğun olduğu bölgelerinden birisi istanbul’un şişli ilçesi olmuştur. Gerek nüfus bakımında gerekse de gelişme açısından etkin bir büyük gösteren şişli masaj salonları bakımından da oldukça geniş salonlara sahiptir. Bölge halkının bu masaj salonlarına bakış açısı ise olumludur.

Şişli masaj salonları sağladığı konfor, uyguladığı fiyat politikası ve masaj konusunda deneyimli çalışanları ile beş yıldızlı otel konforun da masaj uygulaması hizmeti sunar. Müşteri memnuniyetinin, mahremiyetin ilk planda tutulduğu bu masaj salonları müşterilerin masaj konusunda da ilk tercihi olmuştur. Öyle ki masaj uygulaması konusunda seçici olmak gerekir, çünkü masaj uygulaması kas ve iskelet sistemine yapılan bir uygulama olduğu için yapılacak ters bir hamle de kalıcı ya da geçici rahatsızlıklarla karşılaşmak söz konusu olur. Masaj uygulamasının ülkemizde de uygulanan birçok yöntemi ve tekniği vardır, kurumsal hizmet politikasına sahip işletmelerde bu teknikleri görmek mümkündür.

Yorum Yap