PROFESYONEL MASAJ YAPAN MASÖZ İSTANBUL

Masaj yapan Masöz profili

Hangi Durumlarda Masaj Dikkatle Uygulanmalı?

Masaj sağlıktır. Ancak bazı sağlık sorunları masaj yapılırken dikkat edilmesi gerekliliğini karşımıza getirir. Bu gereklilikler masaj yaptırmaya engel olmamakla birlikte, dikkat edilmesi gereken önemli unsurları içerir. İstanbul masaj salonu deneyimini yaşarken, mutlaka aşağıdaki rahatsızlıklara sahipseniz, bu durumu masörünüzle paylaşmalısınız. Böylece o da durumunuza uygun bir şekilde masaj işlemini gerçekleştirecektir.

Kalp Yetmezliği

Eğer kişide kalp yetmezliği varsa, son derece temkinli bir şekilde masaj uygulanmalıdır. Durum, masajı yapacak kişiye kesinlikle bildirilmelidir.

Tehlikeli Ödemler

Bazı ödem tipleri, tehlike arz edebilir. Bu nedenle doktorunuza danışmadan masaj yaptırmanın zararlı etkileri olabilir. Bu nedenle mutlaka doktorunuza danışın ve masörünüzü durumunuz hakkında bilgilendirin.

Hernail Disk

Söz konusu durumda da dikkatli bir masaj uygulaması son derece büyük önem arz edecektir.

Kaynamayan Kırıklar

Masaj türlü türlüdür. Kimi zaman sert, kimi zaman yumuşak ancak her şekilde vücudun belli bölgelerine basınç uygulanarak icra edilir. Siz de böyle bir sıkıntıdan muzdarip iseniz muhakkak doktorunuza danışın ve masörünüzü konuyla ilgili yönlendirin.

Manik Depresifler

Bu tür bir psikolojik rahatsızlığı olan kişi için masaj zevk vermek yerine acı verebilir. Dolayısıyla son derece dikkatli olunması gerekir.

Ameliyat Sonrası

Bazı ameliyatlar önemlidir. Eğer bir ameliyat yaranız varsa, muhakkak bölge ile ilgili masörünüzü bilgilendirmeniz gerekir. Böylece olası yara açılma risklerine karşı korunmuş olursunuz.

Masaj Dikkat İster

Benzer sebepler dolayısıyla masaj yaptırmaktan çekiniyorsanız mutlaka doktorunuza danışın. Masaj yaptırmanın verebileceği zararlar hakkında bilgi edinin. Belki de masaj sağlığınıza daha iyi gelecektir, bilgi edinin. Tüm bu ayrıntılara dikkat ettikten sonra masaj yaptırmak için rahatlıkla bizimle iletişime geçebilir, seanslara katılmak üzere salonumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Bilinmelidir ki masajın zarardan çok yararı vardır. Eğer hastalığınızı veya vücudunuzdaki problemleri biliyorsanız, muhakkak masörünüzle paylaşın. Dile getirmekten çekinmeyin. Eğer bacağınızda platin varsa, bu esneme hareketleri sırasında sıkıntı yaratabilir, acı duymanıza yol açabilir. O halde paylaşın. Durumunuza ilişkin bilgi verdiğinizde masaj riskli bir durum olmaktan çıkacaktır. Konuyla ilgili en iyi desteği uzman masörlerimizden alabilirsiniz. Vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin.

Yorum Yap