PRFESYONEL MASÖZ BAYAN İSTANBUL TERAPİSTLER

Masaj yapan Masöz profili

Ülkelere göre masaj çeşitler ve Masaj yaptırmanın fizik yapısına göre etkileri nedir? İstanbul masaj ve spa merkezleri olarak bilgilendirme.

  • Gül suyu ile yapılan masajlar
  • Süt banyosu sonrası termal sıcak havuz ve istanbul masöz eşliğinde masaj
  • Kas masajı
  • Thai masajı
  • Nuru Masajı
  • 4 el sultan masajı
  • istanbul masaj salonu

Sizlere üstte verilmiş bir kaç masaj çeşitinin bilgilendirmesini yapılacaktır.

Öncelikle her kesin yoğun iş temposu ve stresten dolayı gerilip, yorgunluktan dolayı şikayetleri var ve bir hafta çalışmadan sonra hafta sonunda, bu stres ve yorgunluğunuzu atabilmeniz için önerimiz masajdır. Masaj denilip geçilmemesi gerekir. Çünkü masözler bu konuda eğitim alıp uzman oldukları için ellerini nasıl kullanacaklarını çok iyi bilen kişilerdir. Bu sebeple kişi masaj yatağına uzandığı zaman, masözlerin muhteşem masajı sayesinde o kadar rahatlayıp gevşeyecek ki, ne yorgunluk kalacak, ne stres kalacak ne de gerginlik kalacak…

Masajın ne gibi faydaları vardır?

Masaj aslında bir nevi bir tedavi yöntemidir. Hatta günümüzde büyük çaplı hastanelerde fizik tedavi şeklinde masaj odaları yer almaktadır. Masaj, kas ağrılarına, bacak kol ve eklem ağrılarına, boyun ağrılarına v.b bu şekildeki ağrılara çok iyi gelen bir tedavi yöntemidir. Günümüzde birçok kişi spor yapmaktadır ve spordan sonra kas ağrıları muhtemel bir sonuçtur. Çünkü kişiler gün boyu oturarak çalışıp, daha sonra spor ile kendilerine yüklendikleri için,  kaslar yoğun hareket etmeye alışkın olmadığı için spordan sonra ağrılarınız olması gayet normal bir surumdur. O yüzden bu durumdan kolaylıkla kurtulmanız ve sorun yaşamamanız açısından uzmanlar masaj önermektedir.

Masaj yaparken masözler, ovma, yoğurma, vurma, sıkıştırma masaj tekniklerini kullanarak, ve masaj yağları ve bununla birlikte de masaj için ısıtılmış özel taşları kullanarak masaj yaptıran kişiyi rahatlatıp, gevşemesini ve dinlenmesini sağlamaktadırlar.

Masaj yaptırırken nasıl masaj salonları tercih edilmelidir?

Büyük çaplı ve içerisinde buhar odası, saunası, spa odası v.b geniş kapsamlı masaj salonlarını tercih etmenizi örneğin; Beylikdüzü masaj salonu ve Avcılar masaj salonu gibi salonları önermekteyiz. Bunun sebebi de, masajdan önce buhar odasında yada saunada iyice ısındığınızda, sonrasında masaj çok daha etkili olacaktır. Ve spada kişiyi çok rahatlatan bir masaj tekniğidir. Sıcacık taşlar ve masaj yağları ile masözler o kadar harika masaj yapacak ki ne yorgunluğunuz kalacak nede stresiniz… Bir haftalık yorgunluğunuzdan kurtulmanız için, hafta sonları masaj yaptırmak sizlere çok iyi gelecek emin olun…

Son olarak ta, sizlere bahsetmek istediğimiz bir de her salon tarafından uygulanmayan masajdan bahsedelim;

Mutlu son masaj nedir?

Masaj, Masör ve masözler, Masaj olarak size uyarılar yaparak, çakralarınızın düzgün çalışmaya devam etmesini sağlatıp sizlere masaj yapacaktır. Fakat bu masaj, tekniği her masaj salonunda olmadığı için yanlış algılanmaktadır ve bunun için her masaj salonunda bu masajı istememenizi önermekteyiz. Aksi halde yanlış anlaşılabilirsiniz.

Yorum Yap