Lomi Lomi Nui Masajları

Masaj yapan Masöz profili

Lomi Lomi masajı, Hawaii kökenli bir masaj olarak bilinmektedir. Genelde 2 veya daha fazla kişi tarafından uygulanmaktadır. Sert teknikler ile bel ve karın bölgesinde diz temasları yapılabilmektedir. Ağrı giderici ve toksin arındırıcı bir masaj olmasından dolayı özel yağlar ve özel müzikler ile uygulanan bir teknik olarak bilinmektedir. Hawaii’de alternatif tıp olarak sunulmuş bu masaj türü, kısa süre içerisinde civar ülkelerde ve hatta Türkiye’de birçok kişinin ortak tercihi olmuştur.

lomi lomi masajı faydaları
Siz de hemen Lomi Lomi masajı hizmetlerinden faydalanmak ve ideal sonuçlar alabilmek adına seçiminizi yapmaktan geri kalmayın. Sizler için bu alanda profesyonel olan birçok masöz ve masörün ilanlarını paylaşıyor, bu sayede aktif olarak üst düzey bir masaj hizmetini ele almanıza yardımcı oluyoruz.

Lomi Lomi masajı nasıl bir tekniktir?

Pasifik sınırlarında binlerce yıldır tercih edilen Lomi Lomi masajı, doğrudan rahatlamayı ele alan bir tekniktir. Bu sebeple amacınız ağrı gidermek ise diğer masaj türlerine göre daha fazla dezavantaja sahiptir. Genelde sinir sıkışmaları, kas sıkışmaları, stresli yaşamdan arınma gibi durumlar sebebiyle tercih edilir. Egzotik bitkilerden hazırlanan yağlar sayesinde vücutta ki enerji dolaşımına hız kazandırılır.
lomi lomi masaj teknikleri
Günümüzde kazandığı başarı ile öne çıkan Lomi Lomi masajı, her geçen gün çok daha fazla kişinin talep gösterdiği bir masaj türü olarak bilinmektedir. Ülkemizde de birçok masöz ve kurumsal firma tarafından uygulanan bir tekniktir.

Lomi Lomi masajı Avantajları Nelerdir?

Lomi Lomi masajı avantajları ile ilgili bilgilendirmeler sunan ekibimiz, kullanıcıların merak ettiği birçok detayın altını çizmektedir. Bu masaj türünün vücuda sağladığı en temel avantajlar ise;

lomi lomi masajı nedir
Hafif derecede ki ağrıları gidermek için özel bir teknik olarak bilinir.
Sinir sıkışmalarını ortadan kaldırmak için tercih edilmektedir.
Stresli yaşantıdan uzak durmanız sağlanır.
Vücuttan kötü enerjinin dışarı atılmasını sağlar ve pozitif enerji dolarsınız.
Kan akışını doğrudan hızlandıran bir teknik olarak bilinmektedir.

Bu sayede her geçen gün çok daha fazla kişinin talep gösterdiği Lomi Lomi masajı, kullanıcılara rahatlığı ve konforu bütünüyle ele alma şansları vermektedir. Siz de hemen kategorilerden bu masaj hizmetini sunan kuruluşlar ile temas kurabilir, en iyi sonuçları alma şanslarına sahip olabilirsiniz.

Lomi Lomi masajı Yumuşak Hamleler Sebebiyle Kadınların Ortak Tercihi

Özellikle kadınlar tarafından yumuşak hamlelerin yapılmasından dolayı tercih edilen bir teknik olarak öne çıkmaktadır. Nitekim Lomi Lomi masajı, en ideal sonuçlara ulaşabilmeniz ve sağlıklı bir yaşama ulaşabilmeniz konusunda pek çok kişi tarafından beğenilmektedir. Ağrılarınızdan arınmanın yanı sıra özellikle stresli yaşamı gerinizde bırakabilmek maksadı ile beğenilen bir teknik olarak uygulanmaktadır. Çok daha sağlıklı yaşama geçiş yapmanız sağlanır ve stresli süreçlerden tamamen arınmanız hedeflenir.
lomi lomi nui masajı
Cazip bir teknik olarak öne çıkartılan ve günümüzde pek çok kişinin beğenisini kazanan Lomi Lomi masajı, her geçen gün yaygınlığını bir kademe öne çıkartıyor. Siz de hemen bu masaj tekniklerinden faydalanmak ve en ideal çalışmaları bütünüyle ele almak adına seçiminizi yapın. Birbirinden kaliteli dokunuşlar ile Uzakdoğu ve Pasifik kültürünün önemli parçalarını ele alma şansları elde edebileceksiniz.

Lomi Lomi Nui Masajları

Lomi Lomi masajının yanı sıra ‘Nui’ olarak uygulanan bir diğer teknik, etnik kökenler sebebiyle Hawaii ve sınır ülkelerde tercih edilmektedir. Daha yumuşatılmış bir teknik olarak bu bölgede hala kullanılmaktadır. Ülkemizde de bazı masaj salonları tarafından uygulanan Nui tekniği, ağrıları gidermeye odaklanmış olan bir masaj kültürüdür.

Yorum Yap