İSTANBUL SPA VE MASAJ SALONU TAVSİYE

Masaj yapan Masöz profili

Evde Masaj konforunu vatandaşlarımıza en iyi şekilde yaşatmak için İstanbul şehrinin bütün semtlerine yayılmak isteyen bizler, artık her ilçemizde yer alan şubemiz ile yola devam ediyoruz. Birçok müşteri tarafından olumlu dönüş alan masaj salonumuzu daha birçok kişiye götürmek ve alanında uzman olan birçok masöz ile çalışmak için adımlar atan bizler tamamen her zaman sizlerin iyiliğini düşünerek hareket etmekteyiz. Artık her semtinde yer alan şubemize gelebilir veya şubemiz telefonlarından bizlere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. İstanbul’un diğer semtlerinde yer alan masaj salonlarımızdaki konforun aynısını yaşayacağınıza dair bizler söz veriyoruz ve gerekenleri sizlerin rahatını düşünerek yerine getiriyoruz.

HİZMET BİLDİRME HAKKINADA SAHİPSİNİZ

İstanbul Spa Ve Masaj Salonu Tavsiye, hizmetimizden faydalandıktan sonra sizler masözümüz ve hizmetlerimiz hakkında tarafımıza görüş bildirebilirsiniz. Tarafımıza bildireceğiniz bütün görüşler, çalışanlarımız tarafından dikkate alınarak düzenlemeler gerekenler doğrultusunda yapılmaktadır. Masözlerimiz özellikle sizlerle dikkatli bir şekilde ilgilenebilmelerini sağlamak amacıyla salonumuz tarafından özenle seçildiler ve sizlere bu şekilde hizmet vermekteler. Bizler onlarla herhangi bir sorun yaşamayacağınızı düşünüyor ve bir sorun yaşanması durumunda sizlerin yanında olacağımızı hatırlatmak istiyoruz. Bundan dolayı masaj salonumuza her daim güvenebilirsiniz çünkü müşteri veli nimettir sözünden yola çıkarak müşterilerimizin yanında yer alan masaj salonuyuz.

HİZMET BİLDİRME NASIL YAPILIR?

İstanbul Spa Ve Masaj Salonu Tavsiye, hizmetimizden memnun kalıp kalmadığınız hakkında geri dönüş sağlayabilmeniz için salonumuz tarafından değerli müşterilerimize yöntemler sunulmuştur, bu yöntemler ise şunlardır;

  • İlk olarak, kullanabileceğiniz yöntem olan Telefon numaralarımız olmaktadır. Telefon numaralarımız üzerinden randevu talebi oluşturabildiğiniz gibi aynı zamanda görüş bildirme fırsatınızda bulunmaktadır. Yapmanız gereken sizlerle görüşen çalışanımıza görüş bildirmek istiyorum diye söylemeniz yeterli olmaktadır.
  • İkinci olarak, İnternet üzerinden bizlere mail, sosyal medya yolu ile de görüş bildirme hakkına sahipsiniz. Bunun için seçtiğiniz platform üzerinden bizlere mesaj yolu ile görüşlerinizi gönderebilirsiniz.
  • Son olarak, İstanbul Masaj salonumuza gelerek de görüş bildirme durumunuz sizler için sunulmaktadır. Bunun için İstanbul masaj salonu şubemiz hizmetinizdedir.

 

Yorum Yap