Hemşire Bayan Masöz Anisa

Masaj yapan Masöz profili

İstanbul Mecidiyeköy ve de baya bir büyük olan İstanbul masöz semti Kadıköy’de hemşirelik yapmakta olan masöz kızın profil bilgileri, resim ve telefon numarası altta yer almaktadır.

Benim ismim Anisa. İstanbul’danım Kestel ilçesinde masözlük hizmeti veriyorum. Farklı zevkler peşinde olduğumu belirterek benim farklı zevkler aramak isteyen elit beyler için buradayım. Kendime çok güveniyorum. Bu işe henüz bu sene başladım ve 21 yaşındayım. Seçici olduğumu belirterek benim istediğim kişinin zevkli ve renkli dünyama girmesine izin veriyorum.  Gazi Üniversitesi’nde hemşirelik okuyorum. Hemşire fantezin varsa ve 1.70 boyundaki 55 kilodaki bu afet Manolya ile tanışmak istiyorsan beni mutlaka ara. Her türlü fanteziye açığım. Eşsiz bedenime sahip olduğunda beni de zevkin doruklarına çıkarabilecek temiz, bakımlı ve profesyonel belit beyleri bekliyorum. Özellikle 3 farklı jartiyerli hemşire kıyafetim var. Bu kıyafetlerimle sana inanılmaz bir deneyim yaşatabilirim.  Benimle birlikte şehvetin uzak diyarlarında dolaşabilecek ve hayatımda efsane olabilecek temiz, bakımlı beyleri bekliyorum. Özellikle benden yaşça büyük beylerle birlikte olmaya bayılıyorum. 35 yaş ve üzerindeyseniz tam bana göresiniz. Oral cinsel ilişki, anal cinsel ilişki ve duşta cinsel ilişki yapmaya bayılıyorum. Manken edasına sahip bedenimle gecenin bitmesini hiç ama hiç istemeyeceksiniz. İstanbul masöz bayan Manolya diye Google’da arattığınızda hakkımda daha da çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ayrıca ses tonumda seni telefonda tahrik etmeye yetecek kadar ince ve sevecendir. Bu sebeple ismimi Serçe olarak değiştirdim. Sahteliğin dışında gerçek bir bayan ne olduğunu öğrenmek isteyen yakışıklı beylerimi özelime sabırsızlıkla bekliyorum. İstanbul bayan masözleri arasında belki de hiç rastlamadığın naiflikte bir deneyim yaşayacaksın. Buna emin olabilirsin. Benimle birlikte şehvetin uzak diyarlarında dolaşabilecek ve hayatımda efsane olabilecek temiz, bakımlı beyleri bekliyorum. Oral cinsel ilişkiye bayılırım. Saatlerce emmeye bayılırım. Farklı zevkler peşinde olduğumu belirterek benim farklı zevkler aramak isteyen elit beyler için buradayım. Sadece benimle oral için bile görüşen beyler var. Bu konuda artık üst seviye uzman olduğumu rahatlıkla söyleyebilirim. Eşsiz bedenime sahip olduğunda beni de zevkin doruklarına çıkarabilecek temiz, bakımlı ve profesyonel belit beyleri bekliyorum. Farklı tekniklerim var ve hepsi çok hoşuna gidecek. Beni araman için gerekli sebeplerden sadece birisi bu. Beni gördüğünüz anda bile bana sahip olmayı isteyeceğinizi her şeyden iyi biliyorum. Benimle görüşmeye gelen beylerden tek beklentim temizlik konusuna ekstra hassasiyet göstermeleri. Eğer siz de temiz ve mis gibi kokan bir vücut ile bana gelirseniz, beklediğinizden daha mükemmel bir gece geçireceğinizin garantisini verebilirim. Daha fazlası için beni ara, konuşalım.

Yorum Yap