Eyüp Mutlu Son Masaj

Masaj yapan Masöz profili

Merhaba beyler, bu isme dikkat edin, bundan sonra sürekli bu isim kulağınıza gelecek ve yaşattıklarını dinledikçe azacaksınız. Eğer seks gecelerinizde zevkli dakikaları seksi ve yatakta bir afete dönüşen Eyüp masöz Dicle ile değerlendirmek istiyorsan, ilanın sonundaki numarayı bir kenara mutlak not al ya da hemen ara. Yaklaşık iz bırakan görüşmelerle bir senedir görüşmeler yapıyorum ve seksle yaşanacak zevkleri tatmak içinde bunu yapmaya devam ettirmekte çok kararlıyım. Sizlerle her randevumda çok keyif aldığım özel anlar yaşıyorum, bu anları yaşatmakta bende ayrı bir mutluluk yaratıyor. Her zaman, herkesle eğlenebilirim ama seks bence çok özel ve bunu gerçekten isteyen ikisiyle yapıldığı zaman muhteşem bir ilişki çıkıyor ortaya. Sonuçta siz para ödeyerek bu ilişkiye katılıyorsunuz ve seks yapmayı gerçekten istediğiniz için bu randevulara geliyorsunuz, bende çok istekli bir hatun olduğum içinde mükemmel çift buluşmuş oluyor.
Cinsel hayatımla yaşayacağım anların kalitesi konusunda çok titiz davranan, her erkekle yatağa girmeyen bir kadınım, yatakta performansımı düşürecek hiçbir erkekle buluşmayı kabul etmem. Randevu vereceğim beylerin yaşlarına dikkat ederim en çok genç erkeklere ne de yaşlı beylere randevu vermiyorum. Beni masöz bayan gecelerinde yatağa atma düşünceniz varsa yirmi beş yaşından büyük, elli yaşından küçük olmanız gerekiyor. Bana sabaha kadar teklemeyecek motoru sağlam beyler lazım. Bunu bilerek kendini bana ve yaşayacaklarına şimdiden hazırlamalısın ve bu geceye motive olmuş şekilde katılmalısın. Ayrıca sizlere ekstra ücret karşılığında muhteşem bir istanbul masaj seansıda sunabilirim.
İlanımda gördüğün fotoğrafların çok özel pozlar olduğunu fark etmiş olmalısın, hepsini seni gaza getirmek için profesyonel ortamda çektirdim. Çekingen bir masöz escort bayan olmadığımdan, seksimizde aklıma geleni yapar ve söylerim, birazda sabırsız yapıda olduğum için ilk birleşmemiz çok çabuk gerçekleşir ancak ondan sonra ön sevişmeye ve oral sekse gerektiği şekilde vakit ayırırım. Yaşım 26, bazı beyler genç göründüğüm için özellikle yaşımı merak ediyor, anal seksi uzun süredir kabul etmiyorum, denedim ama bana zevk vermediği için bu riske girmek istemiyorum, bende farklı fantezilerle size daha zevkli anlar yaşatmaya çalışıyorum.

Yorum Yap