Ataşehir Bayan Masöz Ilan

Masaj yapan Masöz profili

İstanbul Ataşehir Masöz Masaj salonlarında alabileceğiniz hizmet çeşitleri hakkında genel bir bilgilendirme yapalım istedik..

Spor masajı : yorucu bir koşu yaptınız ve kaslarınızın oldukça kasıldığını mı hissediyorsunuz? O halde spor masajı yaptırarak masöz hanımların o narin elleriyle olağanüstü hizmet seçenekleriyle mutlu dakikalar yaşamaya başlayabilirsiniz. Spor masözlerimiz işlerinde oldukça uzman olduğu için gönül rahatlığıyla kendinizi onların narin ellerine bırakabilirsiniz.

Aromaterapi masajı : son zamanlarda birçok hanımefendinin ve beyefendinin tericihi olan özel bitki karışımlarından edinmiş yağlar sayesinde yapılan masaj ile hayatınızı oldukça renkli bir hale getirebileceksiniz. Profesyonel ataşehir masaj salonu sitesi olarak Masaj yaptırmak isteyen müşterilerimizin kaliteli hizmet alabilmesi adına elimizden geleni yapıyoruz.

İsveç masajı Genel olarak zinde bir vücuta sahip olmak isteyen bayanlar ve bayların tercihi olan isveç masajı ile hayatınızı renklendirebilirsiniz, isveçli bilim adamları tarafından özel olarak hazırlanan karışımlar sonucunda ortaya çıkan yağlarla masaj olmak isteyen hanımlar ve beyler çok mutlu oluyor.

Thai masajı Hint ve yoga tarzında yapılan bir masaj türü olmakla birlikte Çin ve benzeri ülkelerde fazlaca tercih edilen bir masaj türü olduğunu bilmenizi isteriz, çin ve diğer ülkelerde hızlı bir şekilde popülerliği artış gösterdiği gibi türkiye istanbul özellikle ataşehirde popülerliği hızlıca artan bir masaj türü olarak masaj yaptırmak isteyen bayanlar ve baylar için oldukça iyi gelen bir masaj türüdür.

 

Yorum Yap