Kilo diyabet ve hipertansiyon gibi hastalıklar

Genel, MASÖZ 25 Mart 2024

Evde masaj keyfini istanbulun bütün semtlerinde yaşayın.

Diyetisyen Özgür Terapist Hülya Kaşar Ve Müjde Arsız; İstanbul ilinde diyetisyenlik ve terapistlik alanında 2011 yılından beri Terapist Bengü ile Birlikte çalışmakta olan kurumsal bir firmadır. İnsanların sağlıklı bir yaşam tarzına geçiş için gereken bilgi, destek ve motivasyonu sunmaktadır.

Diyetisyen Özgür Terapist Hülya Kaşar Ve Müjde Arsız Kurumumuzda, profesyonel ekibimiz denetimli diyet programları tasarlamakta ve takip etmektedir. Uzman ekibimiz zayıflama, kilo alarak sağlıklı kalma, böbrek hastalıkları, metabolizma ile alakalı hastalıklar, diyabet ve hipertansiyon gibi hastalıklarla ilgili uzun bir deneyime sahiptir.

Diyetisyen Özgür Terapist Hülya Kaşar Ve Müjde Arsız aynı zamanda bir tıbbi danışman olarak, sağlıklı beslenme konusunda sürekli bilgilendirme ve herhangi bir sorununuz olup olmadığını doğrulamak için istenilen her türlü bilgiyi size sunmaktan memnuniyet duyarız. Terapist Bengü Bilgi ve becerilerimizi kullanarak müşterilerimizin diyet ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olmaktan büyük onur duyarız. Bizimle iletişime geçerek, sağlıklı ve kaliteli bir yaşam inşa etmenize yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Diyetisyen Özgür Terapist Hülya Kaşar Ve Müjde Arsız ve ekibi olarak beklentilerinizi karşılamak ve hedeflerinizi gerçekleştirmek için elimizden geleni yapmaya hazırız!

Şirketimiz olarak sizlere sağlıklı bir diyet ve masaj uygulama planı hazırlamamız için lütfen iletişim merkezimizle irtibata geçiniz sağlıklı bir yaşam için uygun şekilde diyet ve özel masaj uygulamalarının yapılası oldukça yardımcı olur fakat bazı zamanlarda ne diyet ne de masaj uygulamalarını kullanmak akıllıca olmaz bu yüzdendir ki Masaj Yapılmaması Gereken Durumları sizler için aşağıda belirtmek istedik…

Diyetisyen Özgür Terapist Hülya Kaşar Ve Müjde Arsız, Genellikle damar ve atar damarlar, sinirler veya organlar deri yüzeyine yakın olduğu için, bedende genel olarak masaj yapılmaması gereken bölgeler vardır. Riskli bölgeler adı verilen bu bölgeler, ev masajında kaçınılması gereken bölgelerdir. Riskli bölgelere verilebilecek bazı örnekler göz çukurları, bel kemiği, boğaz, göğüs kemiğinin uç kısımları, son kaburga ve kalça kemiği arasındaki yumuşak dokular, diz ve dirsek üzerinden geçen ul nar sinir olabilir. Buna ek olarak bazı özel durumdaki kişiler ve hastalar da evde özel masaj yaptırmamalıdır. Örneğin gebe bir kadın sadece profesyonel bir masaj istanbul terapistine masaj yaptırmalıdır. Diyetisyen Özgür Terapist Hülya Kaşar Ve Müjde Arsız, Aynı şey kemik yoğunluğunda ileri düzeyde azalma görülen kişiler için de geçerlidir. İstanbul diyet ve masaj merkezi. Soğuk algınlığı veya grip yüzünden direncinizin düşmeye başladığını hissederseniz, genel masaj yaptırmaktan veya yapmaktan kaçının. Varis problemi olan kişilere masaj yapılabilir, ancak doğrudan varisli damarlar üzerine yapılmamalıdır. Terapist Bengü, Şimdi daha detaylı bir şekilde masaj yapılması riskli olan durumlara bir göz atalım.

 • Gebe kadınlar ev masajı yerine profesyonel bir masaj terapistine başvurmalıdır. Bunun yanında aşağıdaki rahatsızlık ve hastalıklardan muzdarip kişiler, kronik bir hastalığı olanlar veya durumlarından emin olmayan kişiler doktorlarına danışmadan masaj yaptırmamalıdır.
 • Kemik yoğunluğunda ileri düzey azalma olan kişiler yaptırmamalıdır. Hastalık başlangıç düzeyinde ise klasik masaj yapılabilir.
 • Kırık kemikler üzerine uygulama yapılması (yalnızca etkilenen bölgelere uygulama yapmaktan kaçının.)
 • Kanser
 • Soğuk algınlığı
 • Yüksek ateş
 • Yeni açılan, iyileşmekte olan yaralar (yalnızca etkilenmiş bölgelere uygulamaktan kaçının.)
 • Deride kızarıklık, döküntü, kaşıntı veya kabarcıklar varsa bu bölgelere masaj uygulanmaz. Bazı deri hastalıklarına ve mantar enfeksiyonlarının (örneğin ayak mantarı) masajla diğer bölgelere yayılma riski vardır.
 • Varisli damar yapılarına masaj uygulanmaz.

Bunların yanında biraz da diyet ve masajın uygulanmasında problem teşkil etmeyen durumlardan bahsedelim.

 • Alerjik durumlar
 • Kaygı ve stres
 • Eklem iltihabı ve romatizma hastalıkları
 • Astım
 • Bronşit
 • Karpal Tünel Sendromu
 • Kronik sırt ağrısı
 • Depresyon
 • Fibromiyalji
 • Uykusuzluk
 • Bel ağrısı
 • Omuz ağrısı
 • Sinüzit

Diyetisyen Özgür Terapist Hülya Kaşar Ve Müjde Arsız, Spor yaralanmaları ve stres kaynaklı baş ağrıları gibi durumlarda da klasik veya medikal masajın profesyonel kişiler tarafından uygulanmasında herhangi bir problem söz konusu değildir.

65 toplam görüntülenme, 0 bugün

Diyetisyen Ve Terapist Merkezi 

Genel, MASÖZ 23 Mart 2024

Diyetisyen Ve Terapist Merkezi İstanbul, İstanbul’un Avrupa yakası bölgesinde hizmet vermektedir. Masaj, diyet ve beslenme danışmanlığı alanında profesyonel olarak bölge halkına faaliyet göstermekte olan Diyetisyen Terapist Merve Pınar Diller, sağlıklı hizmetler konusunda uzmanlık alanındaki deneyimi 15 yıldan fazla tecrübesiyle her bakımdan eşsiz hizmetler sunmaya devam ediyor.

Diyetisyen Ve Terapist Merkezi, Birçok insanda aşırı kilo, obezite, metabolizmasal hastalıklar gibi sorunlarla baş edilmesi zor bir durum almıştır. Farklı beslenme ve masaj programları ile sorunun ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Şeker hastaları için endişe etmeyi gerektirecek herhangi bir hastalık varsa, Diyetisyen Ve Terapist Merkezi  kişiye uygulanacak diyet programına göre özel öneriler sunmaktadır. Kalori izlemek, metabolizmanızı düzenlemek, vücut geliştirme ve yağ yakma gibi konuları Diyetisyen Ve Terapist Merkezi çalışanları tarafından sıkı bir denetim altında tutulmaktadır.

Terapist Merve Pınar Diller, Sağlığınız için doğru beslenmeyi dışardan bakmaya dayalı olarak öğrenmeyi ve buna hayatınızda uygulamayı hedeflemektedir. Diyetisyen Canan Aksoy insanlara destek olmak için üzerine düşeni yapmaya odaklanmaktadır. Sağlıklı beslenme ile mücadele etmeyi öğretmek ve sağlıklı beslenme programlarıyla kişiye uygun arzu edilen sonuçları elde etmekten oluşan üstün hizmet anlayışı ile size yardımcı olmaktan mutluluk duymaktadır. İstanbul Masaj ve diyet uygulamaları birçok yönden kilo vermeyi teşvik edebilir. İşte nasıl çalıştıkları ve elde edeceğiniz faydalar:

Karın Yağını Azaltır: Terapist Merve Pınar Diller, Göbek yağı birçokları için endişe kaynağıdır. Neyse ki, bir çalışma, haftada 5 gün karın bölgesine aromatik yağlarla masaj yapmanın karın yağ dokusunu ve bel çevresini azaltmaya yardımcı olduğunu gösteriyor. Ayrıca vücut imajını iyileştirdiği bulunmuştur.

Kan Dolaşımını Artırır: Tam vücut masajı, kan dolaşımını artırmaya yardımcı olur. Bu, vücudunuzdaki zehirli atıklardan kurtulmanıza yardımcı olur ve metabolizmayı geliştirir.

Kasları Dinlendirir: Kilo verme masajları vücudunuzu, özellikle de kaslarınızı güçlendirmeye yardımcı olabilir. Ayrıca kaslardaki sertliği ve ağrıyı da azaltabilirler.

Sindirim Fonksiyonlarını İyileştirir: Sağlıklı bir bağırsak da kilo vermeye yardımcı olur. Masaj, bağırsak aktivitesini uyarmaya yardımcı olur, böylece bağırsak hareketini iyileştirir, kabızlığı azaltır ve karın ağrısını azaltır.

Stresi Azaltır: Stres vücutta toksin birikmesine yol açar, bu da metabolik yavaşlamaya ve aşırı yemeye yol açabilir. Masaj, stresi azaltmaya yardımcı olur ve “iyi hissetme” hormonlarını serbest bırakır. Bu, açlık hormonlarının üretimini azaltmaya yardımcı olur ve aşırı yemeyi önler.

istanbul azgın masöz

Kilo Vermek İçin Faydalı 3 Masaj

Uyku Kalitesini Artırır: Terapist Merve Pınar Diller, Genel vücut masajı, kasların gevşemesine yardımcı olur. Bu da kaliteli uykuyu tetikler. Uyku yoksunluğu kilo alımıyla bağlantılı olduğundan, bu üç masaj yoluyla iyileştirilmiş uyku kalitesi, zayıf uykunun etkilerini ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Düşük Kan Basıncı: Stres veya sağlıksız beslenme alışkanlıklarına bağlı yüksek tansiyon, iltihaplanmaya ve sıvı birikmesine neden olabilir. Derin doku masajı ve aromaterapi masajı, yüksek tansiyonunuzu düşürmenize yardımcı olacaktır.

İstanbul Masaj uygulamalarının bu faydalarından, doğrudan veya dolaylı olarak kilo vermeye yardımcı olduğu açıktır. Terapist Merve Pınar Diller, Soru şu ki, hangi masajlar kilo kaybı için en iyisidir? Kilo kaybı için en etkili üç masaj hakkında her şeyi öğrenmek için aşağı kaydırın.

Kilo Vermek İçin Bilim Tarafından Desteklenen Üç Etkili Masaj

istanbul masaj masöz google x witter facebook

Kilo Vermek İçin Faydalı 3 Masaj

1. Kilo Kaybı İçin Cilt Kıvrımı Ve Vakum Masajı

Selülit esas olarak uyluk, kalça ve karın bölgesinde bulunur. Terapist Merve Pınar Diller, Cildin gamzeli görünmesini sağlar. Ve ondan kurtulmak bir görev olabilir. Neyse ki, deri katlama masajı selülitten kurtulmanıza yardımcı olabilir. Etkilenen bölgeye masaj yapmak için titreşimli bir cihaz kullanılır.

Araştırmalar, deri kıvrım masajının cildi pürüzsüzleştirmeye yardımcı olabileceğini gösteriyor. Haftada beş kez altmış dakikalık titreşim masajı da selüliti azaltmada umut verici sonuçlar gösterdi.

Vakum masaj uygulaması selüliti azaltmak için invaziv olmayan başka bir tekniktir. Terapist Merve Pınar Diller, Kolajenlerin yeniden yapılanmasına yardımcı olur, kaslardaki gerilimi serbest bırakır, cilt elastikiyetini artırır, deri kıvrım kalınlığını azaltır, kolajeni artırır ve kas ağrısını azaltır. Terapist Merve Pınar Diller Bu masajı yapmak için profesyonel bir vakum terapistine gidin. Diğer iki masajımız aromaterapi ve lenfatik masaj yöntemleridir ki onlar hakkında bilgileri bir sonraki makalemizde belirteceğiz…

88 toplam görüntülenme, 0 bugün

Masaj terapileri ile kilo verme süreci

Genel, MASÖZ 22 Mart 2024

Diyetisyen ve Terapist Canan Pervin Özel, sizlere profesyonel diyet çözümleri sunmaktadır. Diyetisyen Terapist Canan Pervin Özel, ağırlık sorunlarınıza kalıcı çözümler sunarak, alacağınız hizmetin farkını hissedecek ve keyifli bir şekilde diyet ve masaj programınızı devam ettirebileceksiniz. Diyetisyen Terapist Canan Pervin Özel, size serbest bireysel ya da grup diyet çözümleri sunmaktadır.

Diyetisyen Terapist Canan Pervin Özel, diyet çözümlerini sağlamak için uzman çalışanlarıyla yenilikçi yaklaşımlarını uygulamaktadır. Kaliteli hizmet sunmak ve müşterilerine her zaman temel hedef olarak almakta ve ölçülendirme standartlarını sürekli geliştirmektedir. Ayrıca Diyetisyen Terapist Canan Pervin Özel, bu hizmeti sağlamak için son teknolojinin en iyi ürünleriyle de desteklenmektedir.

Müşterilere kaliteli hizmet vermek adına, Diyetisyen Terapist Canan Pervin Özel her bireyin kişisel durumuna ve altyapısına yakından bakmaktadır. Bu nedenle bireyin istekleri, durumu ve yaşam tarzı özellikleri değerlendirilmektedir. Böylece size özel diyet ve masaj uygulama çözümleri geliştirilmekte ve bunların uygulanmasını da takip edilmektedir.

Hazırlanan diyet çözümleri, Diyetisyen Terapist Canan Pervin Özel tarafından dönemsel değerlendirmeye tabidir. Diyet ve masaj uygulamasının başarıya ulaşabilmesi için hastanın disiplinli olması ve önerilen çözümlere uyması şarttır. Muhtemelen kaçınan kurallara uymama halinde, Hazırlanan diyet programlarının başarı ile sonuçlanmayacağını belirtmektedir.

Diyetisyen Terapist Canan Pervin Özel, Kilo verme genellikle zor ve acı dolu bir süreç gibi görülüyor olsa da işin içine masaj girdiği zaman, bu terim tamamen kişisel bakıma ve yaşam kalitesine dönüşüyor. Masaj terapileri kilo verme sürecini, insanların bağlı kalabileceği, pozitif bir hadiseye dönüştürüyor. Ayrıca İstanbul masaj, beslenme odaklı olmayan harika bir ödül sistemi olarak da kullanılabilir.

Masaj uygulamalarının kilo verme sürecine olan en önemli etkisi egzersizi kolaylaştırması diyebiliriz. Eğer hareket etme konusunda sıkıntınız varsa, kilo verme süreci pek de kolay olmayacaktır. Diyetisyen Terapist Canan Pervin Özel, İstanbul masaj terapileri kasları uyarır, sakatlık oluşturabilecek kas gerginliklerini giderir ve kas ağrılarının oluşumunu engeller. Yani özel masaj terapileri hem iyi hissetmenizi sağlar, hem de egzersizlerinizi daha keyifli ve daha acısız hale getirir. Birçok uzmana göre masaj yaşam kalitesini arttırıyor. Masaj uygulamaları yaşam kalitesinin artmasını da, insanların beslenme ve hareketleri ile ilgili seçimlerinde da daha doğrusu düzgün kararlar almasına yardımcı oluyor. Masaj uygulamalarının kilo verme üzerinde direkt olarak etkisinin olduğuna dair bilimsel bir veri bulunmasa da, Diyetisyen Terapist Canan Pervin Özel İstanbul spa masaj merkezinin uyguladığı masajın stres üzerinde olumlu etkilerinin olduğuna dair araştırmalar var. Hepimizin bildiği üzere kilo almanın en büyük sebeplerinden biri de stres. Diyetisyen Terapist Canan Pervin Özel Kişiye özel masaj uygulamalarının diğer bir olumlu etkisi de insanların ağrı kesici ilaçları kullanmasını azaltması. Bu ilaçlar da kilo almanıza sebep olan diğer faktörler arasında.

Kilo verme sürecini kolaylaştırmasının yanında, uzmanlarımıza göre insanların fiziksel görünüşünü geliştirmeye yardımcı olan belirli masaj teknikleri de bulunuyor. Bunlardan biri ödemi ve şişkinlikleri azaltmaya yardımcı olan lenf drenaj masajıdır. Diyetisyen Terapist Canan Pervin Özel, Eğer vücudunuzun su biriktirdiğini düşünüyorsanız lenf drenaj masajı, vücudunuzdaki fazla suyu atmanıza ve daha az şişkin hissetmenize yardımcı olacak harika bir araç olabilir ayrıca diğer masaj seanslarımız için lütfen bizlerle iletişime geçiniz…

75 toplam görüntülenme, 1 bugün

Sağlıklı Beslenme ve Fiziksel Aktivitenin Önemi

Genel, MASÖZ 21 Mart 2024

istanbul masaj masöz google x witter facebook

Terapist Diyetisyen Pervin Meral Dilli Beslenme Diyet Danışma Ve Masaj Merkezi olarak sektörümüz diyetisyenliği. İstanbul merkezli yerleşkesi olan ve eşsiz faaliyetlerimize Avrupa yakasını merkezimiz olarak kabul edip sizlere hizmet vermekteyiz. Uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin gereksinimlerini profesyonelce anlamaya, incelemeye ve tartışmaya çalışıyoruz. Kaliteli ar ge çalışmaları ve kontrol sistemleri sayesinde alanında en iyi beslenme ve diyet danışmanlık ayrıca bireysel masaj hizmetleri sunuyoruz. Hedefimiz, sağlıklı ve doğru beslenme alışkanlıklarını geliştirmeyi kolaylaştırmaktır.

Müşterilerimize profesyonel ve kaliteli bir hizmet sunmamızı sağlayabildiğime inanıyorum. Özel merkezlerimizde çalışırken, Dünya Sağlık Örgütü “Sağlıklı Beslenme ve Fiziksel Aktivite” standartlarını kullanıyoruz. Beslenme Diyet Danışma Ve Masaj Merkezi olarak müşterilerimizin isteklerine tam uyumlu olarak yemek planlaması, egzersiz planlaması ve metformin tedavisi gibi hizmetleri sunuyoruz.

Beslenme Diyet Danışma Ve Masaj Merkezi olarak, tüm soru ve endişelerinize tam zamanında cevap veriyor ve herhangi bir özel durum nedeniyle hareket etmek için çözüm önerileri sunuyoruz. Bizler ayrıca online olarak beslenme ve diyet danışmanlığı hizmetleri de veriyoruz. Müşterimizin mevcut durumunu, geçmiş durumunu ve gelecek vaatlerini analiz edip etkili bir diyet programı sunmaktan mutluluk duyarız.

Terapist Diyetisyen Pervin Meral Dilli, biz müşterilerimizin sağlık ve diyet hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaya devam ediyoruz. Teknik ekibimizin uzman kadrosu ile sizin memnuniyetiniz bizim için her şeyden önce geliyor diyor. Sorularınıza cevap verebilmek, endişelerinize kesin çözüm bulmak ve müşterilerimizin sağlık ve diyet ihtiyaçlarını yerine getirmek için buradayız. Diyet ve masaj uygulamalarımız geri İletişim kurduğumuz her müşteri için önem taşıyor ve doğru şekilde anlaşılmalarını sağlıyoruz. Sağlıklı yaşama hakkındaki akılcı önerilerimize başvuran herkesi İstanbul diyet ve masaj uygulama ailesine davet ediyoruz. İstanbul Bölgesel zayıflama ve selülit sorunları için geliştirmiş özel bir masaj yağımız var. Bahsettiğimiz bitki özlerinden oluşan özel yağlı masaj uygulayarak sorunlu bölgeye yedirildiğinde o bölgede kan dolaşımını hızlandırarak yağların parçalanmasını sağlıyor. Terapist Diyetisyen Pervin Meral Dilli, yapılan masajın da etkisiyle lenf kanalları ile vücuttan idrarla veya ter ile atılmasını sağlıyor. Ayrıca cildi besleyici ve sıkılaştırıcı özelliği de vardır. Aşağıda belirtilen yağların hepsi %100 saf doğal bizim üretimimiz olan yağlardır. Piyasadaki sentetik karışımlı bitkisel kokulu yağlardan değildir. Bu masaj yağını evde kendiniz uygulayabileceğiniz gibi, profesyonel bir masör veya masöz tarafından da uygulatabilirsiniz. Birçok güzellik merkezinde de uygulanan, saf bitki özlerinden oluşan bu masaj yağı karışımı yaklaşık 10 ila 15 uygulama sonrasında bölgesel zayıflama ve selülit sorunlarının giderilmesinde gözle görülür çok iyi neticeler vermektedir. İçeriğinde şunlar var: Susam yağı, badem yağı, portakal kabuk yağı, limon kabuk yağı, kekik yağı, mersin yağı, nane yağı, defne yaprağı yağı, biberiye yağı Bu ürün, gün aşırı sorunlu bölgeye özel masaj şeklinde uygulanıyor. 20 ila 30 dakika boyunca tatbik edilen bölgeyi sararak sıcak tutmakta fayda var. Sürülen bölgede en az iki saat kalmalı suyla temas etmemeli, sonrasında yıkanabilir. (Gece yatmadan önce uygulayıp, sabah yıkama suretiyle de kullanılabilirsiniz) daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

98 toplam görüntülenme, 0 bugün

Doğru beslenme ve sağlıklı yaşam

Genel, MASÖZ 20 Mart 2024

Diyetisyen Terapist Müjde Kaşar, uzman diyetisyenler ve terapistlerinin önderliğinde kurulmuş olan bir beslenme ve sağlıklı yaşam merkezidir. İstanbul’da köklü bir geçmişe sahip olan firmamız bu arada kendi alanında ünlü olan Diyetisyen Terapist Müjde Kaşar olmak üzere Türkiye’nin her yerinden profesyonel deneyimli terapist ve diyetisyenleri arasından seçilerek yetişmiştir. İstanbul Avrupa yakası tesisimize tüm ülkeden gelen müşterilerimizi memnuniyetle karşılıyoruz.

Sağlıklı ve ideal vücut ağırlığına erişmek, kilo vermek, dengeli besinlere geçmek ve masaj uygulamaları ile beklentinize ulaşmak istiyorsanız, doğru kişiye doğru zamanda ulaşmanız çok önemlidir. Diyetisyen Terapist Müjde Kaşar ve ekibi ile birlikte yola çıkarak hedeflerinize en etkili şekilde ulaşabilirsiniz.

Tesisimizde klinikler, gruplar, workshoplar, danışmanlık ve kişisel masaj uygulama imkanları sunuyoruz. Gözlemlerimize dayanarak, öncelikle özel bir diyet programı oluşturarak, yoğun masaj programları koyuyoruz. Uzman ekibimiz doğal, doğru ve taktiksel yöntemlerle sizin için en iyi hizmeti sunmak amacıyla çalışıyoruz. Metabolizmanızı normal halinden daha hızlı çalışmasına yardımcı olarak, rahatlamayı ve fiziksel performansınızı artırmak arzusundayız.

istanbul yağlı masaj hizmetini sınırsız şekilde değerlendirin.

Size hayatınıza devamlılık getirecek, sizi sadece fiziksel anlamda değil ruhsal anlamda da güçlendirecek faydalı ve keyifli bir yolda ilerlememizi amaçlıyoruz. Diyetisyen Terapist Müjde Kaşar teknikleri ile Kilo vermek, vücudunuzu şekillendirmek, beslenme alışkanlıklarınızı değiştirmek gibi hedeflerinize ulaşmak istiyorsanız her zaman yanınızdayız. Terleme ve özel masaj uygulamalarıyla kilo vermek hem rahat hem de kolay günümüz teknolojisi bu konularda bizlere oldukça fazla yardımcı olmaktadır.

Terleme kemeri işe yarıyor mu?

Terleme kemeri yağ ve ödem tutan bölgelerin terlemesini sağlayarak hem zayıflamasına hem de istenilen bölgenin şekil almasına yardımcı olur. Spor esnasında terleme sağlayarak yapılan sporun etkisini güçlendirir. … Terleme yoluyla vücutta bulunan fazla toksinlerin atılmasını ve oluşan ödemin yok olmasına katkıda bulunur.

Titremek kilo verdirir mi?

Cell Metabolism adlı tıp dergisinde yayınlanan yeni bir araştırmaya göre, titreme hareketi sırasında vücut, “irisin” adı verilen doğal bir hormon salgılıyor. İrisin de, kahverengi yağ olarak bilinen vücuttaki iyi yağı harekete geçirerek kalori yakmanızı ve kolay bir şekilde kilo kaybetmenizi sağlıyor.

Proslım Twın ne işe yarar?

PROSLIM TWIN?un titreşimli istanbul masaj uygulaması, kaslarınızın saniyede 30 ile 50 kat daha fazla kasılmasını sağlar. Kalp atış hızını arttırarak kalori yakımınızı hızlandırır. Böylekle kilo kaybetmenizi hızlandırır.

69 toplam görüntülenme, 0 bugün

Diyet masaj ideal ölçü

Genel, MASÖZ 19 Mart 2024

istanbul masaj masöz terapist diyetisyen

Diyetisyen Terapist Hülya Banu Kaşar, İstanbul Ataşehir’de diyet ve masaj uygulaması sunan bir uzmandır. Uzmanlığına güvendiği değerleri ile hastalarının sağlıklarını korumak için en iyisini sunmaktadır. Satış noktaları ile de destek vermektedir.

Diyetisyen Terapist Hülya Banu Kaşar, yeme alışkanlıklarınızın ve beslenmesini sağlıklı bir biçimde düzenlemenize yardımcı olabilmek için tasarlanmış olduğu masaj ve diyet programları geliştirmektedir. Doğru ve etkili bir şekilde kilo verebileceğiniz diyet programlarıyla sizlerin ideal vücuda kavuşmanıza ve masaj ile rahatlamanıza yardımcı olacaktır.

Görev alanı, beslenme bozuklukları tedavisine odaklanmıştır. Diyetisyen Terapist Hülya Banu Kaşar, aslında alelade diyetisyen ve terapist değildir. Aslında vücut gelişimi ve egzersiz cinsinden kompleks bir hizmet yelpazesi sunarak, size sadece diyet ve masaj programları ile de kapsamlı şekilde yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

istanbul masaj masöz terapist diyetisyen

Müşterilerin memnuniyeti, temel prensibidir. Diyetisyen Terapist Hülya Banu Kaşar Diyet tercihleri her birey için farklı olduğundan, müşterilerin kişisel öznel tercihlerine öncelik vermektedir. Ücretsiz danışmanlık hizmeti ile de müşterileri ile arasındaki diyalogu, sadece saygı, ilgi ve anlayış gösterisi olan sıcak bir ilişki çerçevesinde tutmayı amaçlar. İstanbul Medikal masaj uygulaması tüm dünya ülkelerinde doktor tarafından hastanın reçetesine yazılan bir tedavi yöntemi. Çünkü sistemli ve belirli bir mekanik enerjiyle yapılan bu medikal masaj, hasta ya da yorgun organı rehabilite eder, yeniden eski fonksiyonuna dönmesini sağlar. İstanbul masaj Sayısız hastalığın tedavisinde tamamlayıcı olarak kullanılan medikal masaj yöntemi, hastanın hem vücut hem yaşam kalitesini yükseltir. Diyetisyen Terapist Hülya Banu Kaşar, Cilt, organlar, dolaşım, kas ve sinir sistemi üzerinde çok faydalı etkileri olan bu masaj uygulaması, dolaylı olarak psikolojiyi de olumlu yönde etkilediği için iyileşme sürecini bariz şekilde hızlandırır.

Ben de bir diyetisyen olarak İstanbul medikal masajın nimetlerinden bolca faydalanıyorum. Kişiye özel olarak masaj ve diyet programı oluşturduğumuz ayrıca beslenme planını medikal masaj uygulamasıyla kombine ederek yeni bir tür programlama yapıyoruz. Hazırladığımız bu özel beslenme ve masaj planıyla kişinin zaten metabolizmasını hızlandırmış; yağ yakımını ve ödem atımını başlatmış oluyoruz, ama bu süreci İstanbul medikal masaj uygulamasıyla daha da hızlandırıyoruz. Çünkü cilt, organlar, dolaşım, kas ve sinir sistemi üzerinde sayısız faydası olan medikal masaj yöntemi, metabolizmayı da müthiş şekilde hızlandırıyor. Hem sağlıklı beslenme hem de masaj uygulamasıyla kombine edildiğinde artan metabolizma hızı sayesinde çok daha hızlı bir yağ yakımı, ödem atımı, incelme ve sıkılaşma süreci başlamış oluyor. Diyetisyen Terapist Hülya Banu Kaşar, herkes bana çalışanlarımı kısa sürede nasıl hızla zayıflattığımı soruyor. Bunun sırrı konuyu biraz daha bütüncül ele almak diyebiliriz. Sadece diyetle değil, farklı yöntemlerle de zayıflama sürecini desteklemek çok önemli. Bu anlamla birkaç yöntem daha uyguluyorum, onları da İstanbul genel sağlıklı diyet spa masaj merkezimize gelen misafirlerimize yüz yüze anlatacağım.

89 toplam görüntülenme, 0 bugün

Kiloları ile sorun yaşayan bireyler

Genel, MASÖZ 18 Mart 2024

istanbul azgın escort masöz,eve gelen escort, ingiltere escort bayan,amerika escort bayan

Diyetisyen Terapist Gece Diller, İstanbul Avrupa yakasında sağlık zayıflama ve masaj uygulama sektöründe olgunlukla hizmet vermekte olan bir firmadır. Konusunda uzman ekibiyle bilgili oldukları alanda her türlü yeniliği ve gelişimi başarı ile sunmayı herkese göstermiştir.

Firmanın genelinde odaklanılan alan ise Masaj, Kilo Alma. Kilo Verme Ve Sporcu Beslenmesi konularıdır. Uzman ekibimizden sağlıklı beslenme programları, diyet listeleri ve masaj uygulamalarımız hakkında tavsiyeler alabilirsiniz.

Hangi besinlerin etkileri en yüksek neyi içerdiği, nasıl dengeli beslenileceği, sporcu beslenmesinde nelere dikkat edilmesi gerektiği hangi masaj yöntemi seçilmeli gibi durumların açık bir şekilde anlatılması, kişiye özel yapılan programlar, hazırlanacak programlarda değişiklikler ve ayarlar ile ilgili destek hizmetleri sunmaktayız.

masaj masöz spa hamam

istanbul terapist diyetisyen masöz bayan

Uzman ekibimiz sizlere sunduğu farklı spa masaj ve diyet hizmetleriyle hayatınıza sağlıklı şekilde devam etmenize yardımcı olmak adına gerekli her şeyi yapmayı amaçlamaktadır. Diyetisyen Terapist Gece Diller olarak Son teknolojik cihazlar ile donatılmış kliniğimizde müşterilerimizin gelecek yaşamları için sağlıklı bir yaklaşım ile onların normal yaşantılarını koruma gayesine hizmet eden kaliteli satış ve hizmet politikamız ile her zaman her durumda onlarla birlikte onların faydalarına öncelik veriyoruz. Kiloları ile sorun yaşayan bireylerin birçok farklı yöntemler ile bu sorundan kurtulmaları mümkündür ve masaj uygulamaları ile desteklendiğinde oldukça etkili ve kalıcı sonuçlar elde edilebilir  o yüzden G5 Masajı, farklı masaj başlıklarıyla gerçekleştirilen işlemlerden birisi olan bu yöntem, selülit giderici etkisi olan bir uygulamadır. Darbeli masaj olarak da tanımlanan bu aletli yöntemi sayesinde diyet ve spor ile verilemeyen inatçı yağların vücuttan atılması gerçekleşmektedir. Kilo vermenin yanı sıra; yorgunluk sebebiyle kaslarda biriken laktik asitin atılmasına da yardımcı olmaktadır.

Herhangi bir operasyonel müdahaleye gerek kalmadan yapılan bu masaj ile vücuttaki ödem atılabilmekte ve yağ dokusu azaltılabilmektedir. Bu uygulama yöntemi zayıflama veya kilo verme yönteminden daha çok selülit azaltma veya masözler tarafından vücut şekillendirme amacıyla kullanılmaktadır. İstanbul masaj merkezi İşlemlerde kullanılan ritmik g5 masaj ile vücuttaki kan dolaşımı hızlanmakta ve vücut toparlanmaktadır. Bu masaj vücudun her bir noktasına özel olarak uygulanabilir ancak en çok kullanılan alanlar; kalça, üst bacak, kol ve popodur. Daha etkin kullanım yeri selülittir. Bu masaj cihazının her cilt için kullanılabileceği hassas başlıkları mevcuttur. Bu uygulamayı yapan uzman kişi hastaya özel olarak cihaz başlığı kullanmaktadır. Bu uygulamadaki kullanılan g5 masaj başlığı döner hareketlere sahiptir ve yukarı aşağı olacak şekilde hareket etmekte ve hedeflenen sonucu en iyi şekilde g5 masajı gerçekleştirmektedir. Derin kan akışını tetikleyen g5 masaj aleti, vücuttaki hassas alanları rahatlatmak içinde kullanılmaktadır.

95 toplam görüntülenme, 0 bugün

profesyonel diyet ve masaj hizmetleri

Genel, MASÖZ 17 Mart 2024

Diyetisyen Terapist Mualla Kaşar, sağlıklı ve dengeli beslenme konusunda uzman bir diyetisyen ve terapist olarak profesyonel diyet ve masaj hizmetleri sunmaktadır. İstanbul Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu’ndan mezuniyetinin hemen ardından İstanbul da kurulan aynı adlı merkezi ile yıllardan beri faaliyet göstermektedir.

İstanbul Avrupa yakası çevresindeki tüm müşterilerimize, gerek antrenörlüğümüz ile oluşturduğumuz kişisel programlarda gerekse evde uygulayabileceğiniz özel eğitim programlarımız da, hem sağlıklı vücut hedefinize en hızlı şekilde ulaşmanızı hem de kilo verme, zayıflama, sağlıklı beslenme dahil konularla alakalı her türlü desteğin sağlanmasını amaçlamaktadır.

Diyetisyen Terapist Mualla Kaşar olarak, sağlıklı ve dengeli beslenmeye yönelik; yağ yakma, diyabet, tansiyon, kolesterol gibi sağlıkla ilgili sorunların giderilmesine yardımcı olmak amacıyla oldukça detaylı danışmanlıklar yapmaktayız. Genel masaj ve Bunun yanı sıra spor eğitmenlik hizmetlerimiz hakkında da sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz.

En kapsamlı kalori, lif gibi besinsel lif öğeleri, içerik analizleri, beslenme ve masaj uygulama planları oluşturabiliyoruz. Diyetisyen ve terapistlik tecrübemizden faydalanarak, size özel ve en uygun programları seçme olanakları sizlere sunmaktan büyük mutluluk duyarız.

Sağlıklı günler için formda olmak çok önemlidir bunun için kilo sorunu olan bireylerin uygun bir diyet programı ile kendilerine daha sağlıklı bir yaşam kazanma şansı mümkündür ve bunu masaj uygulamaları ile daha da sağlıklı ve mutlu bir yaşam idame etme fırsatına çevirebilirler.

İstanbul Spa Masaj Uygulamaları Merkezlerinde zayıflama ve kilo verme mümkün mü? Kilo vermek için nasıl masaj yapılmalıdır? Kilo verdiren masaj teknikleri nelerdir? İşte tüm bu soruların yanıtı… Avrupa yakası Masaj yapmak, özellikle selülit ve yağlı bölgelerdeki kan dolaşımını hızlandırdığı için bölgesel zayıflamaya yardımcı olur. Metabolizma hızlandırıcı bir etkiye sahip olan masaj, düzenli uygulandığında vücuttaki genel yağlanmayı azaltır. Lenf drenaj gibi daha birçok masaj yöntemi kısa sürede olmasa da düzenli uygulamada selülitleri ve fazla kiloları yok eder. Sizler için bölgesel zayıflatan g5 masaj uygulamasının nasıl yapılması gerektiğini araştırdık.

BÖLGESEL ZAYIFLAMA MASAJI NASIL YAPILMALI?

Bölgesel zayıflama için uygulanması gereken masaj, birtakım ritmik ve devinimsel el hareketleri ile uygulanmalıdır. Cilt altı dokulara ve kaslara dokunarak kan dolaşımının hızlandırılması gerekir. Bu nedenle masajla kilo vermek için tecrübeli bir masöz veya kaliteli g5 masaj aletlerine başvurmanız gerekir.

81 toplam görüntülenme, 1 bugün

Detaylı bir diyet ve masaj programı

Genel, MASÖZ 15 Mart 2024

Diyetisyen Dilber Avcı, İstanbul Üsküdar’da bir diyetisyen ve terapist olarak hizmet vermektedir. Diyetisyenimiz tam 13 yılı aşkın süredir uzman diyetisyen ve terapistlik yapan sağlık sektöründe çalışmakta ve müşterilerine uzun yıllar sağlıklı yaşamayı hedeflerken yardımcı olmaya çalışmaktadır. Size personel diyetisyeninin faydasını sunmaya kararlıyız.

Diyetisyen Dilber Avcı, kişisel diyet danışmanlığı hizmeti sunarken, en ideal biçimde vücudunuzun sağlıklı gelişmesini sağlamakta ve gerekli uygulamaları önermekte ayrıca size özel olarak planlanmış diyet listesini üretmektedir. Personelimiz terapist ve diyetisyen olarak gelişmiş bir diyet programı olanağı sunmak için cihaz teknolojisi, kişiselleştirilmiş beslenme ve egzersiz programı gibi kaynaklar kullanarak uygulanabilir ve etkin sonuçlar ortaya koymak amacıyla müşterilerimize eşsiz diyet desteği sağlar.

Müşterilerimizin her bir diyet veya masaj ihtiyacına ve her bir müşterinin kişisel durumuna göre farklı çözümler üretmemizi sağlayan bireysel diyet ve masaj programında size en sıkı programı sunmak için alanında uzman diyetisyenlerimiz ve terapistlerimiz tarafından test edilmiş ve tecrübeli beslenme spor ve sağlık programlarını kullanıyoruz. Uzman diyetisyenlik hizmetleriyle sağlanan her türlü beslenme bilgisi aracılığıyla sağlıklı bir yaşam kurabilirsiniz.

avrupa yakası eskort masöz bayan

istanbul azgın escort masöz

Sadece doğru beslenmiş olmanız değil, bunu sağlamanız da önemli. Sizi destekleyecek ve motive edecek bir yol aramanıza yardımcı olmak için tecrübeli diyetisyenlerimiz ile deneyimli bir diyet desteği sağlıyoruz. Verimli bir sonuç elde etmek için gereken adımlara odaklanmanıza ve başarıya ulaşmanıza yardımcı olmak istiyoruz.

Daha detaylı bir diyet ve masaj programına başlamak için bizimle irtibata geçin! Diyet programlarımızın yanında sizlere  özel spa masaj uygulamaları da öneriyoruz.

Özel Masaj yapmak bir yandan özellikle selülit ve yağlı bölgelerdeki kan dolaşımını hızlandırarak bölgesel zayıflama için metabolizma hızlandırıcı etki oluşturur. Diğer yandan da fazla yağlanma ve selülit sorunu olan bölgelerin tespit edilmesine yardımcı olur. İstanbul Masaj ile birlikte kullanılan bir takım aromatik bitkisel yağlar selülit tedavisi için kullanılmaktadır. İstanbul masaj yapmanın özellikle zayıflamak için çok farklı uygulama yöntemleri bulunmakla birlikte daha çok zayıflama ve eşsiz masaj aletleri ile veya el ile masaj şeklinde iki ana gruba inceleyerek ayırmak mümkündür. Ayrıca üçüncü bir masaj yöntemi olarak bu iki grubun karma uygulaması ile yapılan masaj yöntemi de sayılabilir. Lenf drenaj yöntemi gibi modern yöntemler de bölgesel zayıflamak için faydaları olan bir masaj türü olarak aklınızda kalabilir.

Masaj nasıl yapılır?

İyi bir masaj seansı geçirerek zayıflama ve bölgesel incelme amaçlarınıza ulaşabilmeniz için her şeyden önce iyi bir masaj uzmanına ihtiyacınız var anlamına gelmektedir. Masör veya masöz tarafından adı verilen masaj uygulamasını yapan kişinin el mahareti ve hassasiyeti ne kadar iyi ise cilt altı dokuları ve kasları hissederek kan dolaşımını artıran etki oluşturması o derecede kolay olmaktadır.

73 toplam görüntülenme, 0 bugün

Damla Kupa bardak masaj uygulaması

Genel, MASÖZ 14 Mart 2024

Leyla Spa Termal Masaj İstanbul, 2006 yılından bu yana İstanbul, Beşiktaş’da faaliyet göstermektedir. Kaliteli hizmetlerin gerçek standartlarını harekete geçirdiğimiz ve sosyal bağımlılık politikasının farkına vardığımız günden beri hayatın nefesini veriyoruz. Kendimizi her zaman daha iyi hale getirmek için zihinlerimizi geliştiriyoruz. Daima mükemmeli hedefliyoruz.

Misyonumuz, herkese doğal gerçek masaj terapisi sunabilmektir. Sağladığımız profesyonel masaj donanımıyla tüm masaj terapilerini destekler. En kaliteli masaj tekniklerini ilke edinen yaklaşımımız, sadece masaj terapisi değil aynı zamanda hastalarımıza sağlık ve fitness deneyimi de sunuyor.

Leyla Spa Termal Masaj İstanbul, çalışanlarıyla ekibimizin en büyük kaynağını oluşturur. Tüm ekiplerimiz konusunda uzman ve profesyonel olup kendilerini sürekli olarak geliştiriyorlar. Ekibimizle birlikte çalışarak, masaja dair tüm problemleri ve her zamankinden daha etkin bir şekilde çözmeyi Allah’tan niyaz ediyoruz.

Tedavi almaya gelen her bireye, titizlik ve samimiyetle yaklaşmayı anlamışız. Sonuç olarak, şimdiye kadarki yıllarda Leyla Spa Termal Masaj İstanbul’un misyonunda yer alması sayesinde, Beşiktaş’ın en önde gelen termik santral masaj kliniklerinden biri olmuştur.

Bizim en büyük arzumuz, insanların bütün akımları toplayan yaşamlarına mental, fiziksel ve zihinsel pozitif ve refahı getirerek, kişisel gelişimlerine ivme kazandırmaktır. Leyla Spa Termal Masaj İstanbul, sağlıklı bir yaşam için ilerleyenlerin azmiyle en iyisini daha da geliştirmeyi hedefliyor!

avrupa yakası eskort masöz bayan

İstanbul spa masaj uygulamaları ile Kan dolaşımını hızlandıran ve vücuttaki dokuları yenileyen özel masaj terapisi ile stres ve depresyondan korunmak, vücudu rahatlatmayı sağlamak da mümkün…

Masaj Çeşitleri ve Faydaları Nelerdir?

Klasik masaj: Kan dolaşımını hızlandıran ve adaleyi güçlendiren bu istanbul damla masaj gündelik yorgunluktan kurtulmanızı ve gevşemenizi sağlar. İsveç masajı olarak da bilinir.

Thai masajı: Uzak Doğu’nun geleneksel tıp yöntemi içerisinde yer alan bu masajda, vücuda baskı, çekme ve gerdirme hareketleri uygulanır. Bazı hareketler sizi zorlasa da bu mesaj size esneklik kazandırır ve vücut enerjisini artırır.

Bali masajı: Aromaterapik yağların kullanıldığı bu masaj, zihinsel rahatlık verir ve bedenin gevşemesini sağlar. Orta şiddetle ve basınçla uygulanan masajdır.

Aromaterapi Masajı: Aromatik yağlar ve bitkisel özlerle yapılan bu masaj, diğer masajlara göre daha hafiftir, rahatlatıcı ve dinlendiricidir.

Refleksoloji: Ayağın altındaki noktalara basınç yapılarak uygulanan bu özel damla masaj, kişinin fiziksel ve duygusal anlamda dengede kalmasını sağlar. Ayaktaki noktaların vücudun belli organlarını temsil ettiğine inanılarak uygulanan bu masajda, rahatlama, ağrıyı azaltma ve kişiye daha iyi bir denge sağlamak amaçlanır.

Tıbbi masaj: Mekanik ve refleks etkilerinin çoğalmasını sağlayan bir masajdır. Hasar görmüş bir organı eski haline döndürmeyi amaçlar. Kan dolaşımını düzenleyen bu masaj, kas yapısını toparlar, cildi yumuşatır ve iç organlara fayda sağlar.

Özel Derin doku masajı: Derin doku masajı, kişiyi dinlendirmekten ziyade gerilen kasları uzatma ve gevşetmeyi amaçlar. Damla masaj uygulaması Derin ve sert baskılarla kasların açılmasını, rahatlamasını, dokuların yenilenmesini sağlar.

Taş masaj: Sıcak ve soğuk taşlar kullanılarak yapılan bu masaj, bedeni dengeler ve rahatlatır. Vücuttaki enerji kanallarını uyararak kişiden negatif enerjiyi almayı amaçlar.

Kupa bardak masaj uygulaması: Kupalarla problemli bölgelere uygulanan masaj türüdür.

Stresten uzaklaşmamızı sağlayan özel masaj uygulamaları doğru ellerde, hijyenik ortamda, uzman masöz veya masör fizyoterapistler tarafından yapılması önemlidir bu sayede daha zinde ve yenilenmiş bir bedene sahip olabiliriz…

68 toplam görüntülenme, 0 bugün

Page 1 of 121 2 3 12
 • Şişli masaj salonu

  yayınlayan tarih 28 Ekim 2018 - 0 Yorumlar

  İstanbul masaj sitesi :  masaj yaptırmak isteyen bayannlar ve baylarr için birbirindenn kalitelii hizmet sunan masözler hakkında ayrıntılı bilgilerin yayınlandığı masaj sitesi olarak 24 saat faaliyet gösteriyoruz. Amacımız süreklilik olarak masaj hizmeti alabileceğiniz bayan masözlere ulaşabilmeniz yönünde yardımcı olabilecek bilgilere ulaşabilmeniz yönünde yardımcı olabilmektir. Hemen istanbul ilçelerinin tamamında profesyonellikten ödün vermeden şahane masaj hizmeti almanızı sağlayabilecek

 • ŞİŞLİ İŞYERİNDE MASAJ YAPAN MASÖZLER

  yayınlayan tarih 28 Ekim 2018 - 0 Yorumlar

  İstanbul Elit masaj salonları : kültürlü ve birbirinden güzel hizmetin sunulduğu masaj salonlarının bilgilerinin sizlerle paylaşıldığı masaj salonu sitesi olarak en iyi hizmeti almaya başlayın! % 100 kaliteli hizmetin sizlere servis edildiği masaj salonu sitesi olarak amacımız en iyi şekilde birbirinden kaliteli mekanlarla alakalı bilgilere ulaşabileceğiniz şekilde faaliyet gösteren salonların bilgilerini sizlerle paylaşmaktır. Güvenilir ve kaliteli masaj

 • İSTANBUL ESCORT BAYAN MASÖZ

  yayınlayan tarih 27 Haziran 2018 - 0 Yorumlar

  İstanbul evlerde masaj keyfi Masaj hizmeti alabileceğiniz en etkili site popüler hizmet seçeneklerinden faydalanabileceğiniz en güzel site olarak istanbul ve çevre illerde hizmet alabileceğiniz gibi evlerde masaj keyfini doyasıya yaşayabileceksiniz. İstanbul ilçelerinde masajın keyfi burada çıkıyor tamamen uygun fiyatlardan kaliteli hizmet alabilmeniz yönünde istanbul ilçelerinde hizmet alabileceğiniz masaj salonları sitesi sizlere online çevrimiçi görüşme imkanı

 • Anti selülit masaj hizmeti

  yayınlayan tarih 1 Ekim 2018 - 0 Yorumlar

  İstanbul kaliteli evde masaj hizmeti sunan masör ve masöz bilgileri Anti Selülit Masajı Özellikle bayanların vücudunda oluşan ve kötü bir görüntü meydana getiren selülitin tedavisinin en önemli ayağı masajdır. Selülit masajı ile kan ve lenf dolaşımı harekete geçer. Bu sayede hem cildin canlanması sağlanır hem de kan dolaşımının düzenli akışı gerçekleşir. Anti selülit masajı, çoğunlukla

 • Azgın çıtır elit escort masöz bayan

  yayınlayan tarih 19 Kasım 2023 - 0 Yorumlar

  Selam Efe Beyler Sizlere Son derece özel ortamlarda eşlik etmeyi çok isteyen kaliteli bir eskort masöz bayan olarak sizlere hemen kendi hakkımda en özel bilgilerimi sizlere vermek istiyorum. Öncelik olarak ben aranızda Avrupa yakası escort olarak ismim nazlı 21 yaşındayım 169 boyum var 58 kilom ile de son derece fit beden hatlarına sahip bakımlarına aşırı